Slovnaft Cup zápasy

Slovnaft Cup 2021/2022 - 3.kolo: MŠK Senec - MFK Skalica

16.9.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 3.kolo: FK Železiarne Podbrezová - MFK Dukla Banská Bystrica

Včera

Slovnaft Cup 2021/2022 - 3.kolo: FK Rača Bratislava - AS Trenčín

Včera

Slovnaft Cup 2021/2022 - 3.kolo: MŠK Kysucké Nové Mesto - MFK Ružomberok

16.9.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 2.kolo: TJ Družstevník Radimov - FK Senica

27.8.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 2.kolo: TJ Tatran Oravské Veselé - MFK Ružomberok

26.8.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 2.kolo: OFK Tovarníky - FC Vion Zlaté Moravce

24.8.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 1.kolo: ŠK Baník Stráňavy - MFK Dolný Kubín

4.8.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 1.kolo: FK Brezno - ŠK Závažná Poruba

6.8.2021

Slovnaft Cup 2021/2022 - 1.kolo: TJ Nafta Gbely - Spartak Myjava

1.8.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - finále: MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava

23.5.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - semifinále: MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava

5.5.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - semifinále: MŠK Žilina - FC Košice

5.5.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - semifinále: ŠK Slovan Bratislava - MFK Dukla Banská Bystrica

29.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - semifinále: FC Košice - MŠK Žilina

29.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - štvrťfinále: ŠK Slovan Bratislava - FC Petržalka

14.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - štvrťfinále: MFK Dukla Banská Bystrica - FC DAC 1904 Dunajská Streda

14.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - štvrťfinále: FC ViON Zlaté Moravce - MŠK Žilina

13.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - štvrťfinále: FC Košice - AS Trenčín

13.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - osemfinále: ŠK Slovan Bratislava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš

7.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - osemfinále: FC ViON Zlaté Moravce - MFK Skalica

7.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - osemfinále: FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FC Petržalka

6.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - osemfinále: FC Spartak Trnava - AS Trenčín

6.4.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 4.kolo: FK Dubnica nad Váhom - FK Železiarne Podbrezová

24.3.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 4.kolo: MFK Zemplín Michalovce - FC Košice

24.3.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 4.kolo: FC ŠTK 1914 Šamorín - KFC Komárno

23.3.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 3.kolo: TJ Družštevník Radimov - AS Trenčín

30.9.2020

Slovnaft Cup 2020/2021 - 2.kolo: Spartak Myjava - AS Trenčín

17.9.2020

Slovnaft Cup 2020/2021 - 3.kolo: MŠK Rimavská Sobota - FC Košice

14.1.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 3.kolo: TJ Rovinka - FK Senica

18.9.2020

Slovnaft Cup 2020/2021 - 2.kolo: OFK Dunajská Lužná - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa

11.9.2020

Slovnaft Cup 2020/2021 - 2.kolo: OFK Dynamo Malženice - FC Spartak Trnava

6.1.2021

Slovnaft Cup 2020/2021 - 1.kolo: FK Brezno - MŠK Tisovec

31.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - Finále: ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - Semifinále: MFK Ružomberok - FK DAC 1904 Dunajská Streda

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - Semifinále: FC Vion Zlaté Moravce - Vráble - ŠK Slovan Bratislava

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - Semifinále: FK DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Ružomberok

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - Semifinále: ŠK Slovan Bratislava - FC Vion Zlaté Moravce - Vráble

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - štvrťfinále: FC DAC Dunajská Streda - FK Poprad

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - štvrťfinále: ŠKF Sereď - MFK Ružomberok

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - štvrťfinále: AS Trenčín - ŠK Slovan Bratislava

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 4. kolo: OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - osemfinále: DAC 1904 Dunajská Streda - FC Spartak Trnava

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - osemfinále: FK Pohronie - FC ViOn Zlaté Moravce

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - osemfinále: ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 4. kolo: Partizán Bardejov - ŠK Slovan Bratislava

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - osemfinále: FK Poprad - MFK Dukla Banská Bystrica

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 2. kolo: TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - ŠK Slovan Bratislava

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 4. kolo: OFK Dynamo Malženice - FK Senica

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 4.kolo: TJ Družstevník Radimov - DAC 1904 Dunajská Streda

15.1.2021

Slovnaft Cup 2019/2020 - 3. kolo: FK Rakytovce - FK Pohronie

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 3. kolo: MŠK Fomat Martin - MFK Ružomberok

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 2. kolo: FC Rohožník - FK Senica

18.7.2020

Slovnaft Cup 2019/2020 - 1.kolo: OFK Dunajská Lužná - SDM Domino Bratislava

18.7.2020