You need to enable JavaScript to run this app.
Prihlásiť sa
Slovnaft Cup
Zápasy
Relácie
Kalendár Priamych Prenosov
Zápasy
/
Ženský futbal prenosy
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ
streda, 28.09.2022
|
Posledná aktualizácia 11.4.2023 10:10
BFZ - SsFZ
28.9. 2022 o 12:00h
Bratislavský futbalový zväz
28.09.2022
12:00
NTC Senec (Senec)
1 - 0
Ukončené
Stredoslovenský futbalový zväz
Priebeh stretnutia
0'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Začiatok - 1. polčas
12:00
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Zdenka Barteková
Bratislavský regionálny výber WU14
Gól z hry
5'
9'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Martina Halienová
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Nina Šlauková
NaN'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Koniec - 1. polčas
12:30
30'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Začiatok - 2. polčas
12:45
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Dáša Hudeková
Bratislavský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Paulína Kroneková
30'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Marianna Macháčková
Bratislavský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Vivien Srnová
30'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Lucia Checa Hutta
Bratislavský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Viktória Kapková
30'
30'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Paulína Nogová
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Martina Vaneková
30'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Emma Rajčanová
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Natalia Durľakova
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Agáta Bistáková
Bratislavský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Alexandra Smith
45'
46'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Simona Mikolajová
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Miriam Mojžišová
50'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Natália Račeková
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Diana Lauková
54'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Simona Bačkorová
Stredoslovenský regionálny výber WU14
Striedajúci hráč: Ema Vrábľová
NaN'
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Koniec - 2. polčas
13:15
Bratislavský futbalový zväz
Domáci
2
Zdenka Barteková
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
3
Agáta Bistáková
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
4
Olívia Guzmická
7
Natália Raticová
10
Dáša Hudeková
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
11
Natália Havaldová
16
Olívia Čičmancová
17
Marianna Macháčková
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
18
Ela Semanová
8
Dominika Mišúthová
12
Lucia Checa Hutta
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Náhradníci
1
Hanka Kozáčková
5
Vivien Srnová
9
Amelia Lygia Fullbrook
13
Paulína Kroneková
14
Viktória Kapková
15
Kristína Žilová
6
Alexandra Smith
Realizačný tím
Ivana Balážiková
Tréner
Alexandra Števaňáková
Technický vedúci
Stredoslovenský futbalový zväz
Hostia
3
Martina Halienová
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
4
Simona Mikolajová
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
5
Laura Hlinková
6
Viktória Kusková
8
Diana Bieliková
10
Linda Cmoríková
11
Natália Račeková
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
12
Simona Bačkorová
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
15
Paulína Nogová
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
17
Vivien Dunajská
20
Emma Rajčanová
Turnaj Regionálnych Výberov WU14: BFZ - SsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Náhradníci
1
Natalia Durľakova
2
Nina Šlauková
7
Miriam Mojžišová
9
Ema Vrábľová
13
Diana Lauková
14
Martina Vaneková
16
Veronika Satinová
Realizačný tím
Julián Krull
Tréner
Miroslava Migaľová
Člen realizačného tímu
Miesto konania
Majiteľ
-
Adresa
Vodná , Senec
Delegované osoby
Rozhodca
Viktor Martiš
1. asistent rozhodcu
Milan Bródy
2. asistent rozhodcu
Martin Hajnala
Ján Debnárik
Značky
Zápas
Regionálny Turnaj WU14
Značka
Turnaj Regionálnych Výberov v roku 2022
Mohlo by vás zaujímať
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): BFZ - ZsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - SsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): ZsFZ - VsFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): SsFZ - BFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): SsFZ - ZsFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - BFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - SsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): BFZ - ZsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): ZsFZ - VsFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - BFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - ZsFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - BFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): BFZ - ZsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - SsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): ZsFZ - VsFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): SsFZ - BFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): SsFZ - ZsFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - BFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - SsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): BFZ - ZsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): ZsFZ - VsFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - BFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - ZsFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - BFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): BFZ - ZsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - SsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): ZsFZ - VsFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): SsFZ - BFZ
6.11.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): SsFZ - ZsFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - BFZ
31.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - SsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): BFZ - ZsFZ
30.10.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): ZsFZ - VsFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - BFZ
18.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): SsFZ - ZsFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - BFZ
17.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): BFZ - ZsFZ
16.5.2023
Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Máj 2023): VsFZ - SsFZ
16.5.2023