Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ

sobota, 16.09.2023|Posledná aktualizácia 26.9.2023 16:07

20.9. 2023 o 10:00h

Zostrih Zápasu

Západoslovenský futbalový zväz
NTC Poprad (Poprad)
1 - 2
(0:2, 1:0)
LIVE
Bratislavský futbalový zväz

Priebeh stretnutia



Západoslovenský futbalový zväz

Domáci



1
Patrik Keresztes (GK)
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
2
Dominik Ruzicska
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
3
Matej Pagáč
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
5
Matúš Polák
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
6
Matej Mikla
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
9
Matias Michalovič
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
11
Péter Horváth
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
17
Maxim Doležaj
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
20
Adam Oros
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
21
Filip Šinský
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
22
Adam Baláž
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Náhradníci



12
Adam Srnec (GK)
4
Jakub Ciesar
7
Boris Sádovský
8
Oskar Lokšík
10
Alex Šubert
13
Erik Kobza
14
Lukáš Bobík
15
Taylor Tristan Heynes
16
David Matušík
18
Sebastián Buch
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
19
Oliver Vojtela

Realizačný tím



Peter Čibík
Tréner
Michal Ranuša
Asistent trénera
Ján Pisár
Technický vedúci
Filip Ondráš
Lekár
Jozef Jakuš
Člen realizačného tímu

Bratislavský futbalový zväz

Hostia



1
Alexander Hubina (GK)
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
2
Sami Bálint
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
3
Keith Viljoen
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
4
Kristián Grožaj
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
6
Miroslav Ružiak
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
7
Eliot Humolli
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
9
Denis Žofčák
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
10
Šimon Šmida
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
13
Teodor Lányi
17
Dominik Ščibrány
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
20
Michal Halanda
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Náhradníci



12
Richard Bôžik (GK)
5
Matúš Pruša
8
Jakub Čahoj
11
Alan Maël Lembakoali
14
Andrej Lukáč
15
Filip Federič
16
Filip Petro
18
Boris Sobolovský
19
Matej Krochmaľ
21
Alex Čarský
22
Oliver Gábor

Realizačný tím



Patrik Lipnický
Tréner
Gergely Hallman
Asistent trénera
Samuel Janovický
Technický vedúci
František Žák
Lekár
Eduard Vilčinský
Člen realizačného tímu

Miesto konania



-
Športová , Poprad

Delegované osoby



Marcel Maličký
Dávid Petruľa
Michal Jakubčo
Mohlo by vás zaujímať

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): ZsFZ - VsFZ

6.11.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): SsFZ - BFZ

6.11.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): SsFZ - ZsFZ

31.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - BFZ

31.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - SsFZ

30.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): BFZ - ZsFZ

30.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : VsFZ - SsFZ

26.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ

19.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : SsFZ - ZsFZ

19.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : SsFZ - BFZ

18.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : VsFZ - ZsFZ

18.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U15 - Memoriál Gejzu Princa 2023: VsFZ - SsFZ

17.8.2023