Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ

sobota, 16.09.2023|Posledná aktualizácia 19.9.2023 20:55

19.9. 2023 o 12:00h

Zostrih Zápasu

Bratislavský futbalový zväz
19.09.2023
12:00
NTC Poprad (Poprad)
5 - 1
(3:1)
Ukončené
Východoslovenský futbalový zväz

Priebeh stretnutia



Bratislavský futbalový zväz

Domáci



12
Richard Bôžik (GK)
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
5
Matúš Pruša
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
10
Šimon Šmida
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
13
Teodor Lányi
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
14
Andrej Lukáč
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
15
Filip Federič
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
16
Filip Petro
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
19
Matej Krochmaľ
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
20
Michal Halanda
21
Alex Čarský
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
22
Oliver Gábor
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Náhradníci



23
Alexander Hubina (GK)
2
Sami Bálint
3
Keith Viljoen
4
Kristián Grožaj
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
6
Miroslav Ružiak
7
Eliot Humolli
8
Jakub Čahoj
9
Denis Žofčák
11
Alan Maël Lembakoali
17
Dominik Ščibrány
18
Boris Sobolovský
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Realizačný tím



Patrik Lipnický
Tréner
Gergely Hallman
Asistent trénera
Samuel Janovický
Technický vedúci
František Žák
Lekár
Eduard Vilčinský
Člen realizačného tímu

Východoslovenský futbalový zväz

Hostia



30
Lukas Pelegrin (GK)
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
2
Max Bartecko
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
6
Tomáš Goč
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
10
Timon Šviderský
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
14
Kristóf Nagy
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
15
Filip Kováč
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
17
Leo Sásfai
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
18
Adam Stuhlák
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
21
Patrik Sopko
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
22
Adam Varga
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!
9
Stanislav Šesták
Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : BFZ - VsFZ | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Náhradníci



1
Tomáš Hojstrič (GK)
3
Tadeáš Marko
4
Pavol Timočko
5
Alex Kužma
7
Stanislav Bujňák
8
Michal Hudák
11
Rastislav Sedliak
13
Michal Spišák
16
Jakub Lipčák
19
Teodor Lach
20
Tomáš Kyjovský

Realizačný tím



Miroslav Sovič
Tréner
Tomáš Eliaš
Asistent trénera
Ján Palkovič
Technický vedúci
Róbert Lukáč
Člen realizačného tímu

Miesto konania



-
Športová , Poprad

Delegované osoby



Marián Šingliar
Juraj Gallik
Martin Michlík
Mohlo by vás zaujímať

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): ZsFZ - VsFZ

6.11.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (November 2023): SsFZ - BFZ

6.11.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): SsFZ - ZsFZ

31.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - BFZ

31.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): VsFZ - SsFZ

30.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov WU14 (Október 2023): BFZ - ZsFZ

30.10.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : VsFZ - SsFZ

26.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : ZsFZ - BFZ

26.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : SsFZ - ZsFZ

19.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : SsFZ - BFZ

18.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U14 (September 2023) : VsFZ - ZsFZ

18.9.2023

Turnaj Regionálnych Výberov U15 - Memoriál Gejzu Princa 2023: VsFZ - SsFZ

17.8.2023