eSport 11TeamSports Home Challenge

sobota, 30.05.2020|Posledná aktualizácia 10.6.2020 17:03

Turnaj v elektronickom športe pod záštitou Slovenského futbalového zväzu, v ktorom máte šancu vyzvať slovenského reprezentanta, je tu!

Dva turnaje fanúšikov eSportu, v ktorom mohli zúčastnení vyzvať slovenského futbalového reprezentanta, už máme za sebou. Je tu tretí turnaj s názvom 11TeamSports Home Challenge, ktorý ste si mohli pozrieť na Futbalnet.TV v piatok 5. júna.

Na šampióna 11teamsports Home Challenge s prezývkou „Karesz“ čakala okrem možnosti zahrať si virtuálny zápas proti slovenskému reprezentantovi Jurajovi Kuckovi aj 100-eurová poukážka na nákup športového oblečenia v e-shope 11teamsports, druhý získal poukážku vo výške 80 eur a tretí 50-eurovú poukážku. Zároveň všetci účastníci turnaja získali 10-percentnú zľavu na nákup v e-shope 11teamsports.

„Karesz“ si na záver hracieho dňa zmeral sily v atraktívnom exhibičnom dueli s Jurajom Kuckom. Víťaz 11teamsports Home Challenge si v tomto stretnutí vybral FC Parma, v ktorom práve „Kuco“ na klubovej úrovni hráva. Náš reprezentant si zahral za FC Liverpool. V zápase napokon triumfoval 5:2 „Karesz“. „Ja a hranie PES nejde veľmi dokopy. Zahrám si to len občas s kamarátmi. Inak ma virtuálny turnaj veľmi neberie,“ konštatoval Juraj Kucka.